Wyślij wiadomość
Chiny Silnik rozrusznika koparki producent

Koncepcja jakości polegająca na poszukiwaniu prawdy w branży, uczciwym zarządzaniu, ciągłym nawyku, zrównoważonym rozwoju, zorientowanej na uczciwość, obsłudze zorientowanej na klienta, spełnia potrzeby i potrzeby klientów oraz staje się graczem branżowym w przemyśle krajowym.

Kontrola jakości

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. Kontrola jakości

 

Po latach starań firma Senlong Construction Machinery stała się przełomem w branży motoryzacyjnej i uzyskała wiele patentów technicznych dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji silników i doświadczeniu w sprzedaży talentów.

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. kontrola jakości 0

Produkty przeszły ISO9001: międzynarodowy certyfikat zarządzania jakością 2000, certyfikat QS-9000 i certyfikat ISO / TS16949 dla przemysłu samochodowego.Senlong Construction Machinery jest wspierany przez wysokiej jakości produkty i został doceniony przez klientów na całym świecie!

 

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. kontrola jakości 1

Produkty są eksportowane do ponad 30 krajów i regionów, takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Europa i Ameryki.Poza tym Senlong Construction Machinery utworzyło biura sprzedaży bezpośredniej i placówki przedstawicielstwa na prowincji w stolicach prowincjonalnych Chin

 

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. kontrola jakości 2

dzięki czemu Senlong Construction Machinery zajmuje pewną pozycję w branży maszyn budowlanych i cieszy się dobrą opinią.

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. kontrola jakości 3

Dostać Silnik rozrusznika koparki & Rozrusznik Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Szczegóły kontaktu